Google’a Reklam Ver

google-partners

Neden Google Adwords?

Google reklamları ile tam olarak hedeflediğiniz kitleye ulaşırsınız

dijital_reklam_danismanligiAlacağınız gle AdWords danışmanlığı sayesinde ürün ya da hizmetlerinizi en iyi tanımlayan anahtar kelimeler seçilir. Tüm reklam ayarlamalarınız gerçekten ürün ya da hizmetlerinize ihtiyaç duyan kullanıcıları hedeflemek üzere yapılandırılır. Böylelikle ayırdığınız bütçenin sonuna kadar doğru müşteriler için harcandığından emin olursunuz.

Google reklamları ile harcamalarınızı ölçebilir, takip edebilirsiniz!

Google AdWords reklamları için sağlanacak ara yüz sayesinde web sitenizi ziyaret edenlerin sayısını, reklamlarınız ile kurulan iletişimleri, reklamdan aldığınız geri dönüşümleri ölçümleyip takip edebilirsiniz.

Google reklamları her bütçeye hitap eder, esnektir.

Klasik reklam mecralarının aksine Google reklamları için bütçenizi ve yapacağınız harcama miktarını siz belirlersiniz. Dolayısıyla düşük Google reklam fiyatları ile dahi reklamlara başlayabilir, pozitif sonuçlar alabilirsiniz.

Google reklamları ile kontrol sizdedir.

Google AdWords kullanıcıların dilediği zaman reklamlarını durdurmasına, duraklatmasına, belirli saatler arasında yayınlamasına, belirli bölgelerde yayınlamasına ve bunun gibi birçok ayarlamaya imkan sağlamaktadır. Böylelikle tüm kontrol sizde olur. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde, Google AdWords uzmanlarımız sayesinde reklamlarınızı düzenleyebiliriz.

 

reklam vermek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.